Centrum Terapii Psychobalans tworzą specjaliści z wieloletnim stażem w dziedzinie psychiatrii, psychoterapii i seksuologii. Zapraszamy wszystkie osoby poszukujące pomocy psychiatrycznej, psychologicznej i seksuologicznej, a także zainteresowane rozwojem własnym. Dzięki współpracy specjalistów z kilku dziedzin oferujemy kompleksową pomoc i wsparcie w rozwiązaniu problemów.

Nasze Centrum Terapii mieści się na Saskiej Kępie, uważanej za jedną z najpiękniejszych dzielnic Warszawy. Gabinet położony jest u zbiegu ulic Międzynarodowej i Alei Stanów Zjednoczonych, dzięki takiej lokalizacji łatwo dojechać do naszego Centrum zarówno z dzielnic prawobrzeżnej Warszawy jak i z Centrum. W okolicach gabinetu dostępne są bezpłatne miejsca postojowe. Dogodny jest także dojazd komunikacją miejską.

Pracujemy zgodnie ze standardami i zasadami etyki zawodowej lekarza, psychologa, psychoterapeuty i seksuologa. Jesteśmy członkami Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo – Behawioralnej.